Kahve falında çamurlu çorap görmek

Kahve falında çamurlu çorap görmek sevinçten adeta havalara uçacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çamurlu çorap gördüyseniz:

  • Çok fazla sorumluluk üstlenmeniz durumunda sinirleriniz bozulabilir.

Kahve falında çamurlu çorap görmek itibar kaybedeceğine, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına yorulur.

Kahve falında çorapla çamurda yürümek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına inanılır.

Kahve falında beyaz çorapla çamurda yürümek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çamurlu çorap giymek kurtuluşu bulacağına, türlü musibetlere uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında ayağını çorapsız görmek girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında delik siyah çorap görmek çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, edilen duaların kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çorap aldığını görmek aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına alamet eder.

Kahve falında çocuğa çorap giydirmek sıkıntılarının daha da artacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top