AnaSayfa / Genel / Kahve falında buzdolabına balık koymak

Kahve falında buzdolabına balık koymak

Kahve falında buzdolabına balık koymak işinde terfi edeceğine, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında buzdolabına balık koymak gördüyseniz:

  • Belli konularda ilerleyip ilerlememe veya devam edip etmemem arasında gidip geliyor olabilirsiniz.

Kahve falında buzdolabına balık koymak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, yaşam refahının düşeceğine işarettir.

Kahve falında buzdolabına et koymak aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına delalet eder.

Kahve falında buzdolabına yemek koymak kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına yorulur.

Kahve falında buzdolabına koymak bol kazanç getireceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına delalet eder.

Kahve falında buzdolabına yiyecek koymak maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına yorulur.

Kahve falında buzdolabına su koymak onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında buzdolabında balık görmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balığı suya koymak kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir