AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük fareden korkmak

Kahve falında büyük fareden korkmak

Kahve falında büyük fareden korkmak kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Kahve falında büyük fareden korkmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız olumlu gibi gözüküyor.

Kahve falında büyük fareden korkmak bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına işaret eder.

Kahve falında ölü fareden korkmak aile bireylerinin mutlu olacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Kahve falında fare görüp korkmak çok kötü günler göreceğine, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fareden korkmak çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük balıktan korkmak hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine delalet eder.

Kahve falında evinde büyük fare görmek güzellik ve hayır geleceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz büyük fare görmek dertlerin başlayacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok büyük bir fare görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.