AnaSayfa / Genel / Kahve falında bozuk yol görmek

Kahve falında bozuk yol görmek

Kahve falında bozuk yol görmek güzel haberler alacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına, memur ise terfi edeceğine, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına işaret eder.

Kahve falında bozuk yol gördüyseniz:

  • Durumunuzu doğru değerlendirmeniz gerekiyor, rekabet ortamları sizi yavaşlatabilir.

Kahve falında bozuk yol görmek çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bozuk toprak yol görmek aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine işaret eder.

Kahve falında yolun bozuk olduğunu görmek güçten ve takatten düşeceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında yolu bozuk görmek eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun fal sahibini sevindirecek şekilde olacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bozuk yollar görmek yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında bozuk para yığını görmek büyük tartışmaların yapılacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında patrondan bozuk para almak sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Kahve falında bozuk kahve görmek elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, bir sınavdan geçileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.