AnaSayfa / Genel / Kahve falında boynuzsuz geyik görmek

Kahve falında boynuzsuz geyik görmek

Kahve falında boynuzsuz geyik görmek sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, evine haciz geleceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, ekmeğinin ve kazancının artacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boynuzsuz geyik gördüyseniz:

  • Ne yaparsanız yapın daha az masraflı olanları tercih etmeyi unutmamalısınız.

Kahve falında boynuzlu geyik görmek kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında tek boynuzlu geyik görmek işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boynuzu kırık geyik görmek bazen fakirlik görüleceğine, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına yorulmaktadır.

Kahve falında geyik boynuzu görmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyük boynuzlu geyik görmek zenginlik içinde olacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına işarettir.

Kahve falında boynuzsuz geyik görmek sağlık sorunlarının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına delalet eder.

Kahve falında geyik yediğini görmek içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına inanılır.

Kahve falında geyik postu görmek istediği herşeye kavuşacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yorum

  1. merhaba falımda boynuzsuz geyik çıkmış. Ceylan diyecem ama ceylandan büyük iri yapılı. kulaklarını dikmiş sanki bişeyden korkuyor gibi.iki insan elele tutuşmuş zafer kazanmış gibi. işyerinde problemli olduğum sevmediğim iki insan var, onlara benzettim bu iki kişiyi.acaba bana karşı sevinçlerimi olacak.burnunu uzatmış tilki var.ama gövdesi çıkmamış tilkinin. fincanımın dibinde birsürü bebek şekli çıkmış.yeni doğmuş gibi. ay resmi çıkmış kocaman,dua eden avuç açmış insan var bu ay şeklinin altında. aydınlık beyaz o kişinin etrafı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.