AnaSayfa / Genel / Kahve falında boş arsa görmek

Kahve falında boş arsa görmek

Kahve falında boş arsa görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, dinamik olacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boş arsa gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhen size iyi gelebilir.

Kahve falında boş bir arsa görmek patron koltuğuna yükseleceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında boş arsa görmek huzursuzlukların sona ereceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına delalet eder.

Kahve falında ev arsa görmek askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine delalet eder.

Kahve falında arsa alıp satmak kısa zamanda çok yol alınacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arsa ve ev görmek iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında arsa sahibi olmak büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, dolayısıyla geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arsa tapusu görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının arsasını görmek yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir