AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin sizi boğduğunu görmek

Kahve falında birinin sizi boğduğunu görmek

Kahve falında birinin sizi boğduğunu görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına delalettir.

Kahve falında birinin sizi boğduğunu gördüyseniz:

  • Üzerinde belli bir etkiniz olabilecekse bazı konuları zorlamalısınız.

Kahve falında birinin sizi boğduğunu görmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, maddi konuda zayıflayacağına yorulur.

Kahve falında ölmüş birinin sizinle konuştuğunu görmek deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına alamet eder.

Kahve falında birinin sizi koruduğunu görmek kendisini Allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, eve kapanıp, kendine döneceğine rivayet eder.

Kahve falında kedinin sizi kovaladığını görmek etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına işaret eder.

Kahve falında birinin size gülümsediğini görmek çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin sizi vurduğunu görmek dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında birinin size saldırdığını görmek bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sizden hoşlanan birini görmek işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.