Kahve falında birinin silahla öldürüldüğünü görmek

Kahve falında birinin silahla öldürüldüğünü görmek hayal edilenlere ulaşılamayacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, bekarlar için güzel bir evliliğe, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına işaret eder.

Kahve falında birinin silahla öldürüldüğünü gördüyseniz:

  • Bir yerleri, bir işi ya da bir insanı terk etme, başını alıp gitme arzuları duymanız olasıdır.

Kahve falında silahla öldürülmek elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, üzüleceğine, yıpranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin silahla vurularak öldüğünü görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına yorulur.

Kahve falında silahla vurularak öldüğünü görmek kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında silahla vurulup ölmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, kariyer edineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında silahla öldürdüğünü görmek hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında silahla terörist öldürmek gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir kişiyi silahla öldürmek sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birini silahla öldürmek bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top