AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin lağıma düştüğünü görmek

Kahve falında birinin lağıma düştüğünü görmek

Kahve falında birinin lağıma düştüğünü görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında birinin lağıma düştüğünü gördüyseniz:

  • Hayır, tutkularınızın peşinden gitmeniz gerekiyor.

Kahve falında birinin lağıma düştüğünü görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine rivayet eder.

Kahve falında lağıma düşen birini görmek kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında lağıma düşüp çıkmak bazı radikal kararlar alınacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine inanılır.

Kahve falında lağım çukuruna düştüğünü görmek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına delalettir.

Kahve falında lağımın taştığını görmek malının da hiç olacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında lağım faresi görmek insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına işarettir.

Kahve falında lağım kokusu görmek insanları hak yoluna çağıracağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Kahve falında lağım içinde yüzmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.