AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin kulağının kesildiğini görmek

Kahve falında birinin kulağının kesildiğini görmek

Kahve falında birinin kulağının kesildiğini görmek iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, çok büyük borçlar alacağına, alım gücünü yitireceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, kötü bir duruma düşürüleceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin kulağının kesildiğini gördüyseniz:

  • Sabrınız azaldığında öfkenizin artmasını engelleyemiyorsunuz.

Kahve falında birinin kulağının kesildiğini görmek özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında kulağı kesilmek daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kulağının kesildiğini görmek kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında kulak kesildiğini görmek makamında en yüksek noktaya erişeceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına alamet eder.

Kahve falında kulak kesilmesini görmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında kulağımın kesildiğini görmek bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, onların başarıları ile gururlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kulağın kesilmesini görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına yorulur.

Kahve falında kulak kesilmesi görmek anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.