AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin küçüldüğünü görmek

Kahve falında birinin küçüldüğünü görmek

Kahve falında birinin küçüldüğünü görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, edilen duaların kabul edileceğine, elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin küçüldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı yeteneklerinizi geliştirmeniz veya vereceğiniz servisi doğru sunmanız ekstra kazançlara neden olabilir.

Kahve falında memelerin küçüldüğünü görmek ilim ve irfan sahibi olunacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına delalettir.

Kahve falında evin küçüldüğünü görmek çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında burnun küçüldüğünü görmek zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine alamet eder.

Kahve falında birinin küçüldüğünü görmek iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına delalet eder.

Kahve falında yaşça küçülmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine yorulur.

Kahve falında başkasının küçüldüğünü görmek kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına inanılır.

Kahve falında kızının küçüldüğünü görmek istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında bir kimsenin küçüldüğünü görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.