AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin kafasını yaralamak

Kahve falında birinin kafasını yaralamak

Kahve falında birinin kafasını yaralamak iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, varlıklı kimse olacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, fenalıkta bulunmaya, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin kafasını yaralamak gördüyseniz:

  • Hareketlerinizde kararlı bir şekilde hedefe doğru ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında birinin kafasını yaralamak sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine delalettir.

Kahve falında kaplan yaralamak yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında insan yaralamak aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında silahla yaralamak hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kılıçla birini yaralamak eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında silahla birini yaralamak arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında düşmanını yaralamak ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında silahla kendini yaralamak hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir