Kahve falında birini hapisten kurtarmak

Kahve falında birini hapisten kurtarmak gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Kahve falında birini hapisten kurtarmak gördüyseniz:

  • Bir eğlenceye katılabilir ya da sanatla ilgili bir olayda bulunabilirsiniz.

Kahve falında hapisten birini kurtarmak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına inanılır.

Kahve falında birini hapisten kurtarmak bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında anneyi hapiste görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının hapiste olduğunu görmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine yorulur.

Kahve falında ölen kişiyi hapiste görmek kendisini çok huzurlu hissedeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hapisten kaçanı görmek şansın kapanacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına delalet eder.

Kahve falında kendini hapiste görmek iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, kendisini işine veremeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi hapiste görmek sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top