AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini düğününü görmek

Kahve falında birini düğününü görmek

Kahve falında birini düğününü görmek kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, düzenin bozulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, başarılarının hiçe sayılacağına, her geçen gün başarıların artacağına rivayet eder.

Kahve falında birini düğününü gördüyseniz:

  • Ekip çalışmaları veya sosyal yaşantınızla bağlantılı aktiviteler esnasında ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

Kahve falında evli kadının düğününü görmek ağız tadının kaçacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boş düğün görmek hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında düğün etmek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kardeş düğünü görmek büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendi düğün yemeğini görmek bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düğünde para toplamak iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında düğünde namaz kılmak en büyük acılarının dineceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düğün ve gelin görmek çekilen sıkıntıların son bulacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir