Kahve falında birine çorba yapmak

Kahve falında birine çorba yapmak yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birine çorba yapmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki herkes telaş içerisinde aceleyle hareket ederken, siz, mantık faktörünü elinizden bırakmadan ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında yoğurtlu çorba yapmak kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine inanılır.

Kahve falında balık çorbası yapmak çok büyük yenilikler yapacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı mercimek çorbası yapmak sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tarhana çorbası yapmak elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında paça çorbası yapmak başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine alamet eder.

Kahve falında tarhana çorba yapmak zorlukların ortadan kalkacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye işaret eder.

Kahve falında yayla çorbası yapmak düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına delalettir.

Kahve falında çorba yapmak gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir