Kahve falında birinden börek istemek

Kahve falında birinden börek istemek tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, işsiz kalmaya, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birinden börek istemek gördüyseniz:

  • Genel olarak sevimli bir yapıdasınız.

Kahve falında birinden börek istemek kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında börek istemek yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine işaret eder.

Kahve falında yufka börek yemek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine delalettir.

Kahve falında börekten kıl görmek iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine delalettir.

Kahve falında ballı börek görmek yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve fal sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birine börek yedirmek hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında böreği yemek ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına, belalara denk gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ıspanaklı peynirli börek görmek işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir