AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir tane küpe görmek

Kahve falında bir tane küpe görmek

Kahve falında bir tane küpe görmek net bir bakış açısı kazanacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, zararların yakında telafi edileceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir tane küpe gördüyseniz:

  • Hangsine ağırlık vermek istediğinize karar vermeniz gerekebilir.

Kahve falında bir tane küpe görmek yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine yorulur.

Kahve falında iki tane görmek şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında üç tane yatak görmek sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine tabir olunur.

Kahve falında bir tane beyaz saç görmek evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tesbih tanelerini toplamak mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında tesbih tanesi toplamak zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında iki tane at görmek lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına inanılır.

Kahve falında iri taneli nar görmek ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.