AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir sınavda başarılı olmak

Kahve falında bir sınavda başarılı olmak

Kahve falında bir sınavda başarılı olmak bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, yakın zaman içinde kazancının artacağına, azap çektiğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, maaşının artacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir sınavda başarılı olmak gördüyseniz:

  • Belli konular istediğiniz şekli almaya başlayabilir veya istediğiniz bazı alanlarda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Kahve falında sınava girmek ve başarılı olamamak bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sınavda başarısız olduğunu görmek sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sınavda başarılı olduğunu görmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başarılı sınav sonucu görmek zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına işarettir.

Kahve falında sınavdan başarılı olduğunu görmek kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir sınavda başarılı olmak kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, çok büyük zararlar edileceğine delalet eder.

Kahve falında sınavda başarılı olmak omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına alamet eder.

Kahve falında sınavda başarılı olamamak ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir