AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir kişinin vurulduğunu görmek

Kahve falında bir kişinin vurulduğunu görmek

Kahve falında bir kişinin vurulduğunu görmek endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, dünya mallarının çoğalacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, hastalanacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, günahların da affolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir kişinin vurulduğunu gördüyseniz:

  • Planlamaları buna göre yapmakta fayda var.

Kahve falında bir kişinin tabancayla vurulduğunu görmek tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına inanılır.

Kahve falında sevdiği kişinin vurulduğunu görmek başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, ele geçen paranın daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir kişinin vurulduğunu görmek parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişi tarafından vurulmak yeni bir karar alma sürecine girileceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında tabancayla boynundan vurulmak herkesin istediği şeye kavuşacağına, işlerinin bir anda bozulacağına işarettir.

Kahve falında arkadan silahla vurulduğunu görmek yatırımlarının kar getireceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine işarettir.

Kahve falında güvercinin vurulduğunu görmek şansının ve kısmetinin açık olacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine delalet eder.

Kahve falında sırtından okla vurulmak sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, yüklü siparişler alacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir