Kahve falında bir başkasının hasta olduğunu görmek

Kahve falında bir başkasının hasta olduğunu görmek yeni bir sorumluluk altına gireceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ticarette yol katedeceğine, tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında bir başkasının hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Daha fazla çalışmayı gerektirse de, işinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor.

Kahve falında hastaya sarılmak huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hastaya kuruan okumak kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında hasta ziyaretinde bulunmak bereket ve zenginliğe kavuşacağına, can sıkıcı haberler işiteceğinize rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi hasta olarak görmek sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş bir yakınını hasta görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında babanın hasta olduğunu görmek ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kalp hastası görmek zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına alamet eder.

Kahve falında hasta birini sağlam görmek iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, hastalıklarının biteceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top