AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir adamın ağladığını görmek

Kahve falında bir adamın ağladığını görmek

Kahve falında bir adamın ağladığını görmek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, gelir kaybedeceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına rivayet eder.

Kahve falında bir adamın ağladığını gördüyseniz:

  • Mükemmellik arayışı zaferle sonuçlanabilir.

Kahve falında bir adamın ağladığını görmek çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına alamet eder.

Kahve falında devlet adamının ağladığını görmek canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına alamet eder.

Kahve falında adamın ağladığını görmek keyfinin yerine geleceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlı adamın ağladığını görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiği adamı başkasıyla görmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük bir devlet adamı görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, mal ve mülkün telafi edileceğine alamet eder.

Kahve falında bir adamı uyurken görmek aşama göstermeyeceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın adamı dövmek keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir