AnaSayfa / Genel / Kahve falında binanın üstünde olmak

Kahve falında binanın üstünde olmak

Kahve falında binanın üstünde olmak cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında binanın üstünde olmak gördüyseniz:

  • Birilerinden, büyük ihtimalle iş konularında birşeyler öğrenmeniz mümkündür.

Kahve falında binanın üstünde görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında binanın üstünden atlamak mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, üzüntünden sağlığından olacağına yorulur.

Kahve falında binanın en üstünde olmak hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına yorulur.

Kahve falında denizin üstünde bina görmek yarasını saracağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında binaların üstünden uçmak yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir binanın üstünde olmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek bina üstünde olmak hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bina üstünde olmak garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, işe gösterilen ilginin artacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir