Kahve falında binanın üst katında olmak

Kahve falında binanın üst katında olmak aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, fal sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, kısmetin açılacağına delalettir.

Kahve falında binanın üst katında olmak gördüyseniz:

  • Belli unutkanlıklar, rötarlar, yanlış aramalar, yanlış ödemeler, karışan hesaplar v.b bir sürü konu söz konusu olabilir.

Kahve falında binanın üst katında olmak kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında binanın üst katına çıkmak umutlarının çoğalacağına, çok büyük destek vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında binanın en üst katına çıkmak ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında binanın en üst katında olmak kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, fal sahibinin şansının açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında apartmanın üst katında olmak bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına inanılır.

Kahve falında apartmanın en üst katında oturmak borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin en üst katına çıkmak kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında apartmanın en üst katında olmak elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top