AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyazı görmek

Kahve falında beyazı görmek

Kahve falında beyazı görmek ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine delalet eder.

Kahve falında beyazı gördüyseniz:

  • Bazı problemler yaşanma ihtimali olsa da, türlü karışıklık sona eriyor.

Kahve falında beyaz penye görmek hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, daha güzelleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz çadır kurmak ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına yorulur.

Kahve falında beyaz yüksek topuklu ayakkabı giymek bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz muhabbet kuşu görmek ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında ipte beyaz çamaşır görmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz torba görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasını beyaz giymiş görmek fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine yorulur.

Kahve falında elinde beyaz kağıt görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir