Kahve falında beyaz sofra bezi görmek

Kahve falında beyaz sofra bezi görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, gayrimenkul işine girileceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, markasını duyuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz sofra bezi gördüyseniz:

  • Finansal, hukuki, özel ya da sağlıkla ilgili sorumluluklarınızı ciddiye almalısınız.

Kahve falında beyaz sofra bezi görmek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında sofra bezi almak huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine, kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına işarettir.

Kahve falında kirli sofra bezi görmek çok büyük bir sevinç duyulacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında sofra bezi çırpmak işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına delalettir.

Kahve falında yeşil sofra bezi görmek ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına işarettir.

Kahve falında kırmızı sofra bezi görmek kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına işaret eder.

Kahve falında sofra bezi satın almak aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, malında azalmaya tabir olunur.

Kahve falında sofra bezi silkelemek birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top