AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz gelin çiçeği görmek

Kahve falında beyaz gelin çiçeği görmek

Kahve falında beyaz gelin çiçeği görmek ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, çoluk çocuğa karışacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz gelin çiçeği gördüyseniz:

  • Herkes akıldan çok duygularıyla hareket ediyor ; bunun bilincinde olmanızda fayda var.

Kahve falında beyaz gelin çiçeği görmek aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına işaret eder.

Kahve falında gelin çiçeği kapmak malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gelin el çiçeği görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, yanlış adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında geline çiçek vermek sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına tabir olunur.

Kahve falında gelinden çiçek almak hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine rivayet eder.

Kahve falında gelin çiçeği atmak sürpriz gelişmeler yaşayacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gelinin attığı çiçeği tutmak düşman hususunda keder ve üzüntüye, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına inanılır.

Kahve falında gelin çiçeğini kapmak hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir