Kahve falında başörtüsünü birine vermek

Kahve falında başörtüsünü birine vermek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, hayatından çıkaracağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, hayatının alt üst olacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başörtüsünü birine vermek gördüyseniz:

  • Alışılmadık yatırımlar veya trend fikirler aşırı harcamalardan veya her şeyin aşırısından kaçındığınız sürece karlı sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Kahve falında başörtüsünü yakmak zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına delalettir.

Kahve falında oyalı başörtüsü görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına delalettir.

Kahve falında beyaz namaz başörtüsü görmek kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, işlerinin azalacağına yorulur.

Kahve falında kahverengi başörtüsü takmak maddi olarak epey kayıp verileceğine, gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi başörtüsü örtmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında siyah başörtüsü takmak bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil başörtüsü görmek bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında çiçekli başörtüsü görmek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top