AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasını vurulduğunu görmek

Kahve falında başkasını vurulduğunu görmek

Kahve falında başkasını vurulduğunu görmek kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, hayallere kavuşulacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, her şeyin durağan şekilde süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasını vurulduğunu gördüyseniz:

  • Ev alım satımı, kiralama konuları, evle ilgili başlıklardaki pazarlıklar ön plana çıkıyor.

Kahve falında vurulmak ama kan görmemek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Kahve falında ayaktan silahla vurulmak ümitsizliğe, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında kardeşinin vurulduğunu görmek saygınlığının artacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayak parmağından vurulmak işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Kahve falında baştan vurulmak kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine tabir olunur.

Kahve falında vurulmak ölmemek hastalıkların biteceğine, işlerinin hafifleyeceğine delalet eder.

Kahve falında bacağına iğne vurulmak güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına alamet eder.

Kahve falında silahlan vurulmak herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir