AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasını tırnak keserken görmek

Kahve falında başkasını tırnak keserken görmek

Kahve falında başkasını tırnak keserken görmek kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, rızkın çoğalacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında başkasını tırnak keserken gördüyseniz:

  • Planlarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemelisiniz.

Kahve falında başkasını tırnak keserken görmek evinde tenceresinin hep kaynayacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında kendi saçını keserken görmek gerçek dostluklarına odaklanacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında yılanı keserek öldürmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, ortaklı işlere girileceğine alamet eder.

Kahve falında birini boğazından keserek öldürmek aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında keser sapı görmek yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, sağlığından olacağına işaret eder.

Kahve falında boğazını keserek öldürmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında keserle toprak kazmak yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine yorulur.

Kahve falında birinin saçını keserken görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir