AnaSayfa / Genel / Kahve falında başka birinin kolunda altın bilezik görmek

Kahve falında başka birinin kolunda altın bilezik görmek

Kahve falında başka birinin kolunda altın bilezik görmek evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, fırsatların elden kaçacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, eskileri yâd edeceğine, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, bereket ve huzur geleceğine yorulur.

Kahve falında başka birinin kolunda altın bilezik gördüyseniz:

  • Meslektaşlarınızla sosyalleşmeniz durumunda gelirlerinizi arttırmanızı sağlayabilecek olanaklar yüzünü gösterebilir.

Kahve falında başka birinin kolunda altın bilezik görmek çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına rivayet eder.

Kahve falında koluna altın bilezik görmek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının kolunda altın bilezik görmek yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş birinin kolunda altın bilezik görmek olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine rivayet eder.

Kahve falında bir başkasının kolunda altın bilezik görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere rivayet eder.

Kahve falında altın bileziği başkasının kolunda görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına tabir olunur.

Kahve falında kolunda altın bilezikler görmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına işaret eder.

Kahve falında kızının kolunda altın bilezik görmek rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir