AnaSayfa / Genel / Kahve falında başka birinin elinde tabanca görmek

Kahve falında başka birinin elinde tabanca görmek

Kahve falında başka birinin elinde tabanca görmek kısmetin bollaşacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, haksızlık yapmayacağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında başka birinin elinde tabanca gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda çözümlenmemiş konularla uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında başka birinin elinde tabanca görmek sevilen bir eşyanın çalınacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başka birinin tabancayla vurulduğunu görmek içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına, hasadının tarlasında kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eline tabanca almak manevi olarak huzur içinde olacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına delalettir.

Kahve falında elinde tabanca tutmak dine ve Allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elinde tabanca olduğunu görmek kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine inanılır.

Kahve falında elinde tabanca almak atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, fakirlik yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölünün elinde tabanca görmek şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, şükredeceğine tabir olunur.

Kahve falında tabancayı eline almak borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir