AnaSayfa / Genel / Kahve falında başından iğne vurulmak

Kahve falında başından iğne vurulmak

Kahve falında başından iğne vurulmak kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, küslüklerin biteceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına delalettir.

Kahve falında başından iğne vurulmak gördüyseniz:

  • Iş yerinizde olası bir tartışmaya karşı dikkatli olun.

Kahve falında başından iğne vurulmak rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına alamet eder.

Kahve falında zorla iğne vurulmak yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında belinden iğne vurulmak merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, oldukça uzun bir yolculuğa delalettir.

Kahve falında karından iğne vurulmak aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına delalettir.

Kahve falında başkasına iğne vurulduğunu görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine yorulur.

Kahve falında başkasının iğne vurulduğunu görmek fal sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına tabir olunur.

Kahve falında boynundan iğne vurulmak önemli bir lider haline geleceğine, hayatın fal sahibine güleceğine tabir olunur.

Kahve falında belden iğne vurulmak art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, ancak yılmayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir