Kahve falında başa kına yakmak

Kahve falında başa kına yakmak ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, onlara hocalık edeceğine, böylece hayatının da düzene gireceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başa kına yakmak gördüyseniz:

  • Davranışlarınız bazı konuların daha iyiye ya da daha kötüye gitmesi üzerinde etkili olabilir.

Kahve falında başa kına yakmak bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında birisine kına yakmak üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına işaret eder.

Kahve falında iki eline kına yakmak işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine yorulur.

Kahve falında siyah kına yakmak kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine yorulur.

Kahve falında ayağına kına yakmak çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında saça siyah kına yakmak kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, bu iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hastaya kına yakmak kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına inanılır.

Kahve falında ayak parmaklarına kına yakmak işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top