AnaSayfa / Genel / Kahve falında bardağın kırık olduğunu görmek

Kahve falında bardağın kırık olduğunu görmek

Kahve falında bardağın kırık olduğunu görmek eline para geçeceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, kazancın katbekat artacağına, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine rivayet eder.

Kahve falında bardağın kırık olduğunu gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya sosyal yaşamınızda diğerleri ya sizin gittiğiniz yoldan gidecekler ya da başka hiçbir seçenekleri olmadığını fark ederek sizin yolunuza dönecekler.

Kahve falında cam bardak kırık görmek büyük bir işin sahibi olacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına alamet eder.

Kahve falında kırık bardaktan su içmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırık bardakta su içmek üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına işaret eder.

Kahve falında kırık bardak bulmak bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırık bardaklar görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bardak kırık görmek çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, makamının sarsılmayacağına rivayet eder.

Kahve falında kırık çay bardakları görmek yanlış seçimler yapacağına, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında kırık bardakla çay içmek şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.