Kahve falında bakkaldan yiyecek almak

Kahve falında bakkaldan yiyecek almak ekonomik olarak zayıflayacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bakkaldan yiyecek almak gördüyseniz:

  • Belli başlı düzenlemeler veya planlar nedeniyle hoşnut olmayabilirsiniz.

Kahve falında bayat yiyecek görmek aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında komşudan yiyecek almak sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, büyük özgüven kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında yiyecekte kıl görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine işaret eder.

Kahve falında yiyecek alışveriş yaptığını görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yiyecekler görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında yiyecek balık görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına işaret eder.

Kahve falında buzdolabına yiyecek koymak hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına işarettir.

Kahve falında birine yiyecek vermek maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top