AnaSayfa / Genel / Kahve falında bahçeye gül ekmek

Kahve falında bahçeye gül ekmek

Kahve falında bahçeye gül ekmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, canının sağ olacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, hayata karşı isteksizleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bahçeye gül ekmek gördüyseniz:

  • Başkalarının ilişkileriyle uğraşmak yerine kendi ilişkilerinize ağırlık vermelisiniz.

Kahve falında bahçeye gül ekmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına yorulur.

Kahve falında bahçeye gül dikmek önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini gül bahçesinde görmek iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gül bahçesinde olmak büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı gül bahçesi görmek dargınların ve kırgınların barışacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine işarettir.

Kahve falında bahçede gül görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına işarettir.

Kahve falında beyaz gül bahçesi görmek kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve fal sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında bahçeden gül toplamak hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.