Kahve falında bağ yaprağı toplamak

Kahve falında bağ yaprağı toplamak fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, şansının açılacağına, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, yeni maddi kapıların size açılacağın yorulmaktadır.

Kahve falında bağ yaprağı toplamak gördüyseniz:

  • Bazı kapılar kapanırken, yenilerini açmanın da zamanının geldiğini görebilirsiniz.

Kahve falında bağdan yaprak toplamak şansın döneceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına tabir olunur.

Kahve falında bağ yaprağı toplamak uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bağda yaprak toplamak her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil bağ yaprağı görmek bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine inanılır.

Kahve falında bağ yaprağı görmek eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, bolluk içinde yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında bağdan üzüm toplamak uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, esenliği bulacağına delalettir.

Kahve falında asma yaprağı toplamak karanlık kişilerle muhatap olacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına tabir olunur.

Kahve falında dut yaprağı toplamak sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top