Kahve falında bacağindan kil çekmek

Kahve falında bacağindan kil çekmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, korkularının üzerine gideceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine alamet eder.

Kahve falında bacağindan kil çekmek gördüyseniz:

  • Sırlarınızı ya da kendinizle ilgili özel bilgileri başkalarıyla paylaşmamalı ya da gizli planlara ya da gruplara dahil olmaktan kaçınmalısınız.

Kahve falında bacağindan kil çekmek hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Kahve falında bacak killari görmek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına delalet eder.

Kahve falında bacaklarini killi görmek iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında bacakta killari almak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, muradın olacağına yorulur.

Kahve falında kil toprak görmek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında yüze kil sürmek aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine delalettir.

Kahve falında kil çamuru görmek parasının ve malının artacağına, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında namazi ters kilmak bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, fakirlikten kurtulmaya delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top