Kahve falında babasının el öpmek

Kahve falında babasının el öpmek atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, kazanç kapılarının kapanacağına, onunla iyi bir geçim içinde olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, sağlığının yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında babasının el öpmek gördüyseniz:

  • Tavsiyelerde bulunmak isterseniz politik davranmanızda fayda var.

Kahve falında anne babanın elini öpmek tatsızlıklar çıkacağına, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen babasının elini öpmek başarılı ve kazançlı olacağına, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında ölü babanın elini öpmek paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına inanılır.

Kahve falında sevgilinin babasının elini öpmek alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında babasının el öpmek yeni mallara kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında baba eli öpmek dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, önemli atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vefat etmiş babanın elini öpmek esenliğe kavuşulacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kayın babanın elini öpmek ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top