Kahve falında babanın sırtını görmek

Kahve falında babanın sırtını görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, kazancının her geçen gün artacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, eksiği kendinde bulacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine yorulur.

Kahve falında babanın sırtını gördüyseniz:

  • Dışarıdan bakıldığında güzel bir resim veren fikir, plan ya da projeler asında içten içe içinizi kemiriyor olabilir.

Kahve falında babayı sırtında taşımak çok üzüntülü bir döneme girileceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş babayı sırtında taşımak kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına delalettir.

Kahve falında babasını sırtında taşımak uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında babayı sırtta taşımak fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine alamet eder.

Kahve falında babanın sırtını görmek öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine yorulur.

Kahve falında babayı sırtına almak hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında babanın sırtına binmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında köpek sırtına binmek hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top