Kahve falında ayakkabı yakmak

Kahve falında ayakkabı yakmak kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, malının artmasını sağlayacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı yakmak gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemenizde fayda var.

Kahve falında ayakkabıyı yakmak anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayakkabı yakmak kişinin her işi severek yapacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına yorulur.

Kahve falında yün yakmak pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, günden güne sorunlarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kütük yakmak dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında ağıt yakmak ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ışıkları yakmak bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına rivayet eder.

Kahve falında ellere ve ayaklara kına yakmak ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine yorulur.

Kahve falında gelinin eline kına yakmak yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top