AnaSayfa / Genel / Kahve falında atın üstünde gelin görmek

Kahve falında atın üstünde gelin görmek

Kahve falında atın üstünde gelin görmek aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında atın üstünde gelin gördüyseniz:

  • Karşıaşabileceğniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok adeta harekete geçmeniz için kamçılıyor.

Kahve falında beyaz at üstünde gelin görmek çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında atın üstünde gelin görmek çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gelinin üstünde altın görmek yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında deve üstünde gelin görmek ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan fal sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında devenin üstünde gelin görmek adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında at üzerinde gelin görmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında gelin atı görmek bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında at ve gelin görmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.