AnaSayfa / Genel / Kahve falında arabanın duvara çarptığını görmek

Kahve falında arabanın duvara çarptığını görmek

Kahve falında arabanın duvara çarptığını görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, bir akrabadan hata görüleceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kişinin iyi hale geleceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arabanın duvara çarptığını gördüyseniz:

  • Yakın bir dostunuz, iş arkadaşınız ya da komşunuz nişanlanabilir, evlenebilir veya benzeri bir olayı olabilir.

Kahve falında arabanın duvara çarptığını görmek uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için falı kapatan kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabanın çarptığını görmek işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arabanın birine çarptığını görmek sıkıntıdan sonra ferahlamaya, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında birinin duvara çarptığını görmek kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında kamyonun çarptığını görmek iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğine araba çarptığını görmek yokluğun biteceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında birine çarptığını görmek zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına alamet eder.

Kahve falında anneme araba çarptığını görmek ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, geçim derdi çekeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.