Kahve falında ametist taşı almak

Kahve falında ametist taşı almak ekonomik gücün çoğalacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, rahatının yerine geleceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ametist taşı almak gördüyseniz:

  • Arkanızdan bazı kişiler düşmanca tutumlara girebilirler.

Kahve falında ametist taşı almak çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine delalet eder.

Kahve falında ametist taşı görmek yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, yükseleceğine delalettir.

Kahve falında ametist taşı toplamak rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ametist yüzük takmak bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine işaret eder.

Kahve falında ametist görmek çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına tabir olunur.

Kahve falında ametist yüzük görmek güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına delalettir.

Kahve falında birisine taş vermek ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine delalettir.

Kahve falında tek taş yüzük denemek yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, zor durumda kalınacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top