AnaSayfa / Genel / Kahve falında alt çenedeki dişlerin döküldüğünü görmek

Kahve falında alt çenedeki dişlerin döküldüğünü görmek

Kahve falında alt çenedeki dişlerin döküldüğünü görmek iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, dikkat çekeceğine, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında alt çenedeki dişlerin döküldüğünü gördüyseniz:

  • Risk almamalısınız.

Kahve falında alt çenedeki dişlerin döküldüğünü görmek daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında çeneden kıl koparmak hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çenede kıl çıktığını görmek işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine işaret eder.

Kahve falında çenede sakal görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında çenede beyaz kıl görmek maddi çıkmazların biteceğine, dinamik ve neşeli duruma geleceğine tabir olunur.

Kahve falında çenede yara görmek üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hedefine çok kolay ulaşacağına işarettir.

Kahve falında çeneden kıl çekmek kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında çenede kıl görmek esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.