AnaSayfa / Genel / Kahve falında alim birini görmek

Kahve falında alim birini görmek

Kahve falında alim birini görmek girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında alim birini gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya ticari başlıkları ilgilendiren konularda hoş denebilecek gelişmeler olabilir.

Kahve falında alim eli öpmek bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında islam aliminin elini öpmek çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında alime hizmet etmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında alime soru sormak uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına delalet eder.

Kahve falında büyük bir alim görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine işarettir.

Kahve falında alimin arkasında namaz kılmak kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına inanılır.

Kahve falında alimleri görmek hep yerinde sayacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında alimle yemek yemek ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, maneviyatını daha ön planda tutacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.