Kahve falında akrabalarını öpmek

Kahve falında akrabalarını öpmek hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, fal sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, engellerin aşılacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine alamet eder.

Kahve falında akrabalarını öpmek gördüyseniz:

  • Uzaktaki kişilerin sorunlarıyla ilgilenilmesi gerekiyor olabilir.

Kahve falında ölü akrabayı öpmek karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, büyük bir başarısızlık yaşanacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş bir akrabanın elini öpmek hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında akrabalarını öpmek yalan söylemeye, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına işaret eder.

Kahve falında akrabanı öpmek fal sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, zengin bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında akrabasını öpmek mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş akrabaların elini öpmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine inanılır.

Kahve falında akrabayı öpmek kafasındaki her soruya cevap bulacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına alamet eder.

Kahve falında akrabanın elini öpmek sağlığının da bozulacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top