Kahve falında akrabalara sarılmak

Kahve falında akrabalara sarılmak her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, uygulayacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında akrabalara sarılmak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin hızıyla koşmaya çalışmalı veya onların müziğiyle dans etmelisiniz.

Kahve falında bir akrabaya sarılmak yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine delalettir.

Kahve falında ölü akrabaya sarılmak kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında ölmüş akrabaya sarılmak yol alacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına delalettir.

Kahve falında akrabalarına sarılmak ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında akrabayla sarılmak yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek akrabaya sarılmak Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, gözden düşeceğine delalettir.

Kahve falında akrabalara sarılmak büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, iyileşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akrabasına sarılmak büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top