AnaSayfa / Genel / Kahve falında akarsuya dalmak

Kahve falında akarsuya dalmak

Kahve falında akarsuya dalmak aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, büyük bir işin sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akarsuya dalmak gördüyseniz:

  • Hoşnutsuz kişiler veya her konuda suçu başkalarına atmak isteyenler rahatsız edici bir atmosfere neden olabilir.

Kahve falında akarsuya dalmak çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına işarettir.

Kahve falında akarsudan karşıya geçmek umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına rivayet eder.

Kahve falında temiz bir akarsu görmek aile bireylerinden birine iş kurulacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına işaret eder.

Kahve falında akarsuda banyo yapmak eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, kazancın gittikçe azalacağına rivayet eder.

Kahve falında akarsu üzerinde köprü görmek moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına işarettir.

Kahve falında akarsu üzerinde yürümek büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, yeni kişilerle tanışacağına delalettir.

Kahve falında yeşil akarsu görmek kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına işaret eder.

Kahve falında akarsuda abdest almak uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.