AnaSayfa / Genel / Kahve falında ahşap vazo görmek

Kahve falında ahşap vazo görmek

Kahve falında ahşap vazo görmek hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, sürekli olarak emirler veren fal sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine işarettir.

Kahve falında ahşap vazo gördüyseniz:

  • İş veya aşk temalı kısa seyahatler veya ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında ahşap vazo görmek yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil vazo görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında değerli vazo görmek yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına inanılır.

Kahve falında kırık cam vazo görmek karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına inanılır.

Kahve falında camdan vazo görmek işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında büyük vazo görmek arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına alamet eder.

Kahve falında cam vazo almak sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında vazo kırmak yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.